2018-2019 навчальний рік:

        


2017-2018 навчальний рік:

     

            

       


2016-2017 навчальний рік: 

     

  


2015-2016 навчальний рік:

За результатами конкурсу моделей одягу "Нелегкий прорив легкої промисловості України " колекція верхнього жіночого одягу "Осіній вернісаж"  виборола почесне ІІ місце та була нагороджена дипломом.

 


2014-2015 навчальний рік:

    В ІІІ етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика учениця групи №20 Гавриленко Інна посіла ІІІ місце .

    Учень групи №8 Карпишин Олександр здобув І місце у Чемпіонаті перукарського мистецтва "Бурштинові зорі" в номінації «Стильні кудрі» серед учнів і  гран-прі у фестивалі «Снігова королева».

    Учениця групи №14 Ясінська Дарина посіла І місце у Чемпіонаті "Бурштинові зорі" в номінації «Нова коса» серед юніорів та ІІІ місце у номінації «Hour tatoo».

    Учениця групи №14 Ясінська Дарина  посіла ІІІ місце у фестивалі «Снігова королева" у номінації «Вечірній образ»  та ІІ місце у номінації «Плетіння».

Учениця групи №8 Кириша Катерина посіла І місце у фестивалі «Снігова королева"в номінації «Плетіння» .

Учениця групи №14 Дубинка Катерина  посіла ІІІ місце у номінації «Плетіння» фестивалю «Снігова королева».


    За результатами конкурсу творчих робіт на тему: «Виборюючи незалежність» серед учнів та педагогічних працівників ПТНЗ Рівненщини:

  • дипломом І ступеня у  номінації «Літературні творчі роботи» нагороджений колектив авторів нашого навчального закладу за збірку поезій "За мир! За волю! За Україну!"; 

  • дипломом І ступеня у номінації «Методична розробка першого уроку «Україна – єдина країна» нагороджена методист Центру Безушко Ірина Володимирівна; 

  • дипломом ІІ ступеня  у номінації «Дослідницько-пошукова робота» нагороджена методист Центру Безушко Ірина Володимирівна.


    За підсумками відбіркового Чемпіонату України з перукарського мистецтва "Кубок лева»  учениці групи №14 Колесніченко Ольга та Ясінська Дарина вибороли ІІІ місце у номінації «Весільна зачіска».

    Викладач зарубіжної літератури Вороницька Валентина Кирилівна посіла ІІІ місце в конкурсі «Профтехосвіта на зламі століть»у номінації «Історія та традиції профтехосвіти». 

   За результатами конкурсу методичних розробок "Навчально-методичне забезпечення предметів професійної підготовки з використанням інформаційно-момунікаційних технологій", організованого НМЦ ПТО спільно з Львівським науково-практичним центром Інституту ПТО НАПН України, майстер виробничого навчання з професії "кравець" Лазарєва Світлана Миколаївна посіла І місце.


Учениця групи №14 Ясінська Дарина  посіла ІІІ місце у конкурсі "Кубок Лева" у номінації «Весільна зачіска».


Учениця групи №14 Ясінська Дарина  посіла І місце у конкурсі "Бурштинові зорі" у номінації «Весільна зачіска».

КОНТАКТИ
Україна, м.Рівне, 33018
проспект Генерала Безручка, 3,
Тел. (0362)24-01-00,
Email: rcptosd5@gmail.com(0362) 24-01-00 rcptosd5@gmail.com
КАРТА