ДПТНЗ "Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну"- 

навчальний заклад ІIІ  рівня атестації, 

що забезпечує отримання професійної таповної загальної середньої освіти. 

Заснований у 1961 році, має хороші навчальні та виробничі здобутки. ДПТНЗ "Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну" готує висококваліфікованих фахівців за такими професіями (на базі неповної і повної середньої освіти):


КРАВЕЦЬ

(термін навчання - 2 і 3 роки), ліцензія АВ №498220

  Виготовляє швейні вироби дитячого, жіночого та чоловічого асортименту за індивідуальними замовленнями або в бригаді з розподілом праці, обробляє зразкиодягу з використанням сучасних технологій виготовлення, готує вироби допримірок, здійснює ремонт та поновлення швейних виробів, виконує волого-теплову обробку одягу та художнє оздоблення виробів.

 

 


http://rplsp.ucoz.ru/vushuval.jpg

КРАВЕЦЬ-ВИШИВАЛЬНИК

(термін навчання - 2 і 3 роки), ліцензія АВ №498220

Виготовляє швейні вироби за індивідуальними замовленнями або в бригаді зрозподілом праці, зразки одягу з використанням сучасної технології обробки,устаткування, готує вироби до примірок, здійснює лагодження швейних виробів,виконує волого-теплову обробку одягу.

  Вишиває вручну, на машинах, різних матеріалах складні візерунки, малюнки, сюжетні композиції, аплікації гладдю, хрестиком різних видів; техніками:

низь,набирування, вирізування, верхоплут; мережками, мотивами, ришельє, бридами,сітками, насипом, настилом, прикрепом; швами: стяги, стебловий, бісерний,гладдєвий валик; стеклярусом, блискітками, бісером.

 


ЗАКРІЙНИК

(термін навчання - 1 рік, на базі професійної підготовки), ліцензія АВ №498220

 Розробляє ескізи і зразки моделей одягу, здійснює розкрій та поновленняшвейних виробів, перекроює виріб під час ремонту, перешиває одяг, вибираємоделі, знімає мірки із фігури замовника, виготовляє лекала, виконує примірку виробів, розробляє конструкції деталей одягу, перевіряє якість готових виробів заестетичними та  конструктивними показниками.

 


http://rplsp.ucoz.ru/florust.jpg

ФЛОРИСТ

(термін навчання - 1 і 3 роки), ліцензія АВ №420071

 Виготовляє складні оригінальні композиції з живих, штучних, висушених квітів,декоративно–листяних рослин. Створює декор, оздоблює приватні помешкання ісадиби, вулиці, площі, офіси, ресторани, концертні зали, театральні сцени, весільні,жалобні церемонії, державні, релігійні та інші урочистості, свята. Бере участь унаціональних конкурсах та виставках флористів.


 

 

http://rplsp.ucoz.ru/perkyri.jpg

ПЕРУКАР (ПЕРУКАР-МОДЕЛЬЄР); ВІЗАЖИСТ

ПЕРУКАР (ПЕРУКАР-МОДЕЛЬЄР); МАНІКЮРНИК

(термін навчання - 1,5 і 3 роки), ліцензія АВ №420071

 Надає перукарські послуги населенню, виконує різні види стрижок волосся,зачіски з накладанням шиньйонів, перук, укладання волосся холодним способом та завивку на тривалий час (перманент), хімічну завивку, обезбарвлює, фарбуєволосся в різні кольори і відтінки, робить масаж голови, накладає компреси на обличчя.

 


ОПЕРАТОР З ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ та ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

(термін навчання - 3 роки), ліцензія

 Виконує підготовку апаратного та програмного забезпечення, підключення до ПК перефирійних пристроїв, офісного та комунікаційного обладнання. Здійснює технологічні операції з обробки інформації у відповідному програмному середовищі: текстовому редакторі, електронних таблицях, бази даних, графічних редакторах, в програмах відео, аудіо монтажу та анімаційної 3D графіки. Розробляє, розміщує і супроводжує Web-сайти, здійснює пошук інформації в інформаційних мережах.

 

КОНТАКТИ
Україна, м.Рівне, 33018
проспект Генерала Безручка, 3,
Тел. (0362)24-01-00,
Email: rcptosd5@gmail.com(0362) 24-01-00 rcptosd5@gmail.com
КАРТА