Голова Ради учнівського самоврядування 2020

    Я, Гейдарова Чінара Асам кизи, народилася 4 серпня  2001р і проживаю у місті Рівному .

    У 2018 році вступила на 1 курс ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну» і навчаюся за професією перукар-модельєр.

    У цьому ж році стала лідером ради учнівського самоврядування і по нині займаю посаду. У моїх обов’язках є, насамперед, представлення навчального закладу та 

    контроль роботи учнівського самоврядування.

   Моя улюблена справа  - творити. Моє хобі співпало з моєю професією, тому можу сказати, що ніколи не покину цю справу: моє хобі – моя робота.

   Моє кредо по житті: «Йти до своєї цілі - не дивлячись на  перешкоди»

     Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.
   Ось чому необхідні пошук і підтримка учнівської молоді, чиї особистісні переконання спрямовані на активну участь у громадському житті, молоді, яка, має організаторські здібності, усвідомлює себе потенційним лідером, має бажання використовувати свою енергію та здібності заради інших.
   Цілком очевидно, що навички управління суспільством стануть надбанням людини тоді, коли участь в учнівському самоврядуванні сприятиме набуттю вихованцем необхідних знань, умінь і досвіду соціальної дії.
   Участь молодого покоління в учнівському самоврядуванні – важливий шлях і умова залучення учнівської молоді до радикальних перетворень, що відбуваються у нашому суспільстві. Найвідчутніші результати у формуванні соціально компетентної молоді дає широка варіативність учнівського самоврядування.
    У цьому контексті важливого значення набуває розроблення такої моделі учнівського самоврядування, яка б сприяла розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді, її громадянської ініціативи, набутою нею через соціальну практику досвіду активної компетентної участі у громадському житті.
Учнівське самоврядування в нашому Центрі існує декілька років.

Основні завдання органів учнівського самоврядування:

- забезпечення і захист прав та інтересів учнів;

- забезпечення виконання учнями своїх обов`язків;

- сприяння навчальній та творчій діяльності учнів;

- формування навичок колективної взаємодії;

- виховання самостійності, лідерських та організаційних навичок і вмінь.

Метою самоврядування в навчальному закладі є:

1. Всебічне розкриття особистості учнів.

2. Розвиток здібностей і талантів учнівської молоді.

3. Виховання громадянина України - носія національних цінностей та загальнолюдських надбань.

Провідна ідея: всебічний розвиток учнів через участь в органах учнівського самоврядування.

Святкові заходи:

- Перше вересня, День учителя, Андріївскі вечорниці, Новий Рік та Різдво, День Святого Валентина, Великдень.

- Випускний, яки відзначається двічі на рік (лютий та червень).

- Заходи, які стосуються безпосередньо навчання: конкурс серед груп квіткових композицій, день української писемності, конкурс читців-декламаторів творів Шевченка, виховні заходи, цивільний захист.

- Учнівська самодіяльність: спортивні змагання (теніс, волейбол, армспорт), конкурс "Міс Центру", створення стінгазет до заходів, діяльність секцій (спортивні, музичні, хореографічні, модельна агенція), конкурс читців-гумористів.

- Благодійні акції: Героям Небесної Сотні (листівки, плетіння москітної сітки тд); концерт хореографічного колективу, модельної агенції, вокалістів та хору; продаж солодощів, виробів ручної роботи.

- Проведення свят та виховних заходів у гуртожитку.

- Конкурси фахової майстерності, майстер-класи, відкриті уроки.


2018-2019 н.р.

17 травня 2019 року на базі Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Рівненської області

з теми «Формуємо позитивний імідж закладів професійної (професійно-технічної) освіти разом!». Розпочалася зустріч із підведення підсумків роботи за навчальний рік, що завершується: лідери презентували добрі справи, організовані та проведені учнями

упродовж 2018-2019 навчального року. Також учні та педагоги презентували своє бачення та побажання щодо того, яким має бути сучасний заклад професійної (професійно-технічної) освіти, обговорили чинники, які формують імідж закладу, організацію

ефективної реклами вступної кампанії, використання можливостей Інтернету та соціальних мереж для популяризації професійної освіти. Завершилася зустріч лідерів екскурсією до Рівненського зоопарку, який за підсумками 2018 року визнано найкращим в Україні.

 

  

КОНТАКТИ
Україна, м.Рівне, 33018
проспект Генерала Безручка, 3,
Тел. (0362)24-01-00,
Email: rcptosd5@gmail.com(0362) 24-01-00 rcptosd5@gmail.com
КАРТА