Головна » Статті » Новини

До Тижня перукарської справи та флористики...

Виробниче навчання у наших флористів - це хобі, улюблена справа багатьох з них. Учні 16 групи навчилися створювати святкові композиції з цукерок і презентували свої роботи на виставці до Тижня перукарської справи та флористики, яка пройшла 11 жовтня.

(https://www.facebook.com/hiloalake/videos/755949424843162/)

 

 

 

 

 

 

Нанести на обличчя декоративну косметику здатна будь-яка жінка, але зробити це не просто красиво, а так, щоб приховати недоліки і підкреслити переваги, підібрати оригінальний макіяж може лише хороший візажист.
10 жовтня в рамках Тижня перукарської справи та флористики майстер в/н Тетерко Світлана Адамівна провела відкритий урок з учнями 23 групи на тему: «Технологічний процес моделювання губ».

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В рамках Тижня перукарської справи та флористики майстри в/н з професії «флорист» Букало Анжела Анатоліївна та Щевич Юлія Іванівна  оформили фотозону до Дня захисника Вітчизни.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Також пройшла виставка постижерних виробів наших учнів, які навчаються за професією «перукар (перукар-модельєр)». Прикраси з натурального і штучного волосся допомагають втілити найфантастичніші задуми модельєрів при створенні зачіски.

Категорія: Новини | Додав: Olga (15.10.2019)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map