Головна » Статті » Новини

Наша учениця Катерина Стрижеус - серед переможців конкурсу професійної майстерності World Skills Ukraine 2018!!!

   Упродовж 27-29 листопада у Києві на арт-заводі «Платформа» проходив конкурс професійної майстерності World Skills Ukraine 2018. Мета конкурсу – популяризація серед молоді робітничих професій, на які щорічно зростає попит роботодавців. Переможці Всеукраїнського етапу конкурсу зможуть взяти участь у світовому чемпіонаті World Skills International, в якому беруть участь понад 70 країн світу.

   World Skills Ukraine 2018 - наймасштабніший майданчик для молодих фахівців, де вони можуть відчути професію, переконатися в правильності свого вибору та утвердитися в амбіціях.

   Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти України протягом трьох днів змагалися у таких компетенціях: перукарська і кулінарна майстерність, електромонтажні, зварювальні та слюсарні роботи, підйом і транспортування вантажів, технологія моди, а також мехатроніка.

  Рівненщину на конкурсі представляли талановиті діти, найкращі представники закладів у своїх професіях. Серед них і наша учениця Стрижеус Катерина (компетенція «Технологія моди»).

   Вітаємо нашу ученицю, Катерину, яка за результатами конкурсу стала переможцем та нагороджена бронзовою медаллю.

  Також вітаємо її наставників: Руденьку Тетяну Миколаївну, Янковську Інну Петрівну, Рожко Катерину Одесіївну, Концемал-Товсту Галину Євгенівну, Бондарчук Галину Георгіївну!

 

      

Категорія: Новини | Додав: Olga (01.12.2018)
Переглядів: 114 | Теги: World Skills Ukraine 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map