Головна » Статті » Новини

Обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»

  25 жовтня 2018 року в актовій залі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

  Учасників фестивалю привітав директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Климюк Володимир Миколайович, який відзначив, що організовуючи цей фестиваль, ми відкриваємо двері для розвитку талантів та популяризації творів, які передають любов до своєї Батьківщини і героїчну боротьбу за її Свободу та незалежність.

  У фестивалі взяли участь вокальні ансамблі, солісти, дуети тріо, гурти. Зі сцени лунали і повстанські пісні, пов’язані з героїчною історією нашого народу, і сучасні твори про незалежну Україну, і пісні, які народились під час подій на Майдані. Виступ кожного учасника вирізнявся оригінальністю та артистизмом.

 ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» представляла Катерина Кардаш, учениця групи №3, кравець-закрійник, у супроводі танцювального колективу «Mix Style».

  За рішенням журі, у конкурсі патріотичної пісні «Поліська січ» наша учениця посіла ІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Категорія: Новини | Додав: Olga (29.10.2018)
Переглядів: 159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map