Головна » Статті » Новини

Підведення підсумків тижня української мови та літератури

Тиждень розпочався з виставки стіннівок до Дня української писемності та мови«Шануймо, люди, рідну мову – культури нашої основу» та привітань з цим величним святом. Учнями групи №14 оформлено інформаційний куточок «Цікаві факти про українську писемність та мову».

       

     На хвилях радіо Центру звучали українські поезії у виконанні членів адміністрації та педагогічних працівників.

     У вівторок в актовій залі викладачем української мови та літератури Качанівським С.В. був проведений виховний захід «О рідне слово, ти моя молитва!» за  участю вихованців Рівненської духовної семінарії  УПЦ Київського Патріархату.

      11 листопада з метою утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання поваги до культури і традицій українського народу відбулося урочисте відкриття та проведення І етапу XV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, в якому здобула перемогу учениця групи №20 Гавриленко Інна.

    Крім того, відбувся І етап олімпіади з української мови та літератури, де І місце посіла учениця групи №13 Красько Тетяна.

     У четвер методист Центру Безушко І.В. провела відкритий урок з української мови на тему: «Комунікація в професійній сфері. Етика професійного спілкування» у групі №14.

     Швидко та цікаво спливає час, святковий тиждень добіг кінця. Переможців визначено, нагороди вручено, нам залишається – чекати повторення яскравих урочистостей, які неодмінно ще відбудуться!

Категорія: Новини | Додав: Olga (18.02.2015)
Переглядів: 307 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map