Головна » Статті » Новини

«Прорив легкої промисловості України»

       15 березня 2018 року в  Харкові відбувся Всеукраїнській конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України» - спільний проект Міністерства освіти і науки  та Національного галузевого партнерства в легкій промисловості України «Fashion Globus Ukraine».

    Близько 25 закладів освіти з різних регіонів України представили на подіумі сучасні колекції зроблені своїми руками. Учасники змагалися у трьох номінаціях: «Одяг для персоналу театрів та музею»;

      Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну третій рік поспіль бере участь у цьому заході. Начальний заклад представив на конкурс костюми в двох номінаціях: «Костюми для дитячих колективів»; «Костюми для солістів та солісток оперного театру».

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      За підсумками журі  Центр виборов Перше місце в номінації «Костюми для солістів та солісток оперного театру».

     Колекцію виготовили майстри виробничого навчання Новак М.Я. та Савицька Ю.М. Технічний супровід забезпечили викладачі професійних предметів.

     

 

 

 

 

 

 

 

       Сукня виготовлена для нашого рівненського соловейка, відомої співачки Наталії-Марини Фарини, чоловічий костюм, для соліста Гончара Володимира.

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Нині на базі ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну» функціонує Навчально-практичний центр, в якому кожен бажаючий незалежно від віку може навчитися створювати неповторні моделі  сучасного одягу.

      «Відгриміли фанфари і закінчився наш 3-й конкурс професійної майстерності «Прорив легкої промисловості України…» Слава та подяка всім, хто брав у ньому участь. Конкурс був нелегким, завдання рік від року складніше і тим сильніше загартовується професіоналізм наших учасників. Як голова журі, хочу відзначити у багатьох продуману концептуальну частину, практичне застосування колекцій, сценічне втілення показів і технологічну частину виробів, а головне – креативність» (Голда Виноградська).

Категорія: Новини | Додав: Olga (21.03.2018)
Переглядів: 194 | Теги: центр сервісу та дизайну, перше місце, Центр, дптнз, прорив легкої промисловості, Рівне, мода і стиль, Голда Виноградська | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map