Головна » Статті » Новини

Різдвяна казка в країнах Європи

       3 червня 2015 року о 12 годині на базі нашого Центру відбулася церемонія вручення нагород переможцям заочного конкурсу євроклубів «Різдвяна казка в країнах Європи». Спеціальний гість заходу – Ноел Гірманс, професор Лінкольнського університету, почесний президент координаційного центру євроклубів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та голова журі заочного конкурсу євроклубів «Різдвяна казка в країнах Європи». 
       На початку заходу заступник начальника управління, начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки обласної державної адміністрації Петро Миколайович Коржевський привітав всіх учасників конкурсу та побажав усім натхнення та нових перемог. 
Ноел Гірманс у своєму виступі зазначив, що конкурсні роботи повинні демонструвати креативний та неординарний підхід учасників та містити мудрі, глибокі та ґрунтовні ідеї. 
         У заочному конкурсі «Різдвяна казка в країнах Європи» взяли участь 16 євроклубів. Учасники змагалися у таких номінаціях: Різдвяний короткометражний фільм; есе; реферативно-дослідницька робота; стінгазета; презентація у Microsoft Power Point; плакат/стенд. Найкращі результати продемонстрували: учасники євроклубу “Inside” Інна Гавриленко, Юлія Петрова ДПТНЗ “Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну” (керівник – Іннеса Білець); 
Переможців конкурсу та всіх присутніх вітала зразкова учнівська агенція «Стиль і мода» та хореографічний колектив центру «Міксстайл».

Категорія: Новини | Додав: Olga (15.06.2015)
Переглядів: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map