Головна » Статті » Новини

семінар для м/н навчання з професій «кравець», «закрійник», «швачка»

      В рамках проекту «Покращення системи підготовки кадрів для потреб економіки Волинського субрегіону» відбувся триденний семінар для майстрів виробничого навчання з професій «кравець», «закрійник», «швачка» на базі ДПТНЗ «Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну».

   

 

 

 

 

 

 

 

      Організатори семінару: управління освіти і науки Рівненської ОДА та Волинський Ресурсний Центр доклали всіх зусиль, щоб цей захід був інноваційним, цікавим та корисним. Учасники секції мали змогу поспілкуватися про проблеми в галузі з Петром Миколайовичем Коржевським – заступником начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА. Також Петро Миколайович презентував звіт за результатами дослідження ринку праці Волинського субрегіону.

        В програмі секції була проведена екскурсія навчальним закладом, знайомство учасників, майстер-клас на тему «Виготовлення лекал та моделювання одягу методом наколювання» (викладач Рожко К. О.).

    

 

 

 

 

 

 

 

      Висококваліфіковані тренери Олексій Ситник та Сергій Ващук провели комплекс тренінгів на теми: «Удосконалення змісту навчальних програм», «Компетенції майбутнього», «Внесення змін у програми виробничого навчання». Якісну та організовану роботу секції забезпечував представник Волинського Ресурсного Центру Юрій Пасічник. Окрему вдячність колектив Центру висловлює керівнику Рівненського НМЦ ПТО Валентині Миколаївні Бондарчук за активну участь та підтримку учасників секції. Сподіваємось на подальшу активну співпрацю. Об’єднуймось, бо ми того варті!

Категорія: Новини | Додав: Olga (20.01.2017)
Переглядів: 246 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map