Головна » Статті » Новини

В рамках методичного тижня 10 січня 2020

Вихователі Мудра Ірина Миколаївна, Опанасець Світлана Віталіївна та Якобчук Світлана Ярославівна провели тренінг "Профілактика та подолання синдрому професійного вигорання", в ході якого педпрацівники виконували різноманітні психологічні, медитативно-релаксаційні вправи, визначали ступінь схильності до стресу. Було весело та цікаво!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про екологічну безпеку продуктів харчування, вимоги до їх виробництва, про харчові та біологічно активні добавки, проблеми якісного та здорового харчування провела семінар викладач Васильчук Валентина Костянтинівна, а для зняття емоційної напруженості викладач фізичної культури Очеретна Олена Степанівна показала педпрацівникам вправи, які розслабляють м‘язи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Старший майстер Хилюк Наталія Василівна та викладач інформаційних технологій Мокрик Ірина Віталіївна провели майстер-клас на тему:"Побудова чоловічої сорочки. САПР" Грація"-ключ до успіху". Адже розвиток техніки не стоїть на місці, тому виникає потреба у висококваліфікованих, інформаційно та технологічно розвинених працівниках.

 

 

Категорія: Новини | Додав: Olga (11.01.2020)
Переглядів: 8 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map