Головна » Статті » Новини

Відкриті уроки інформаційних технологій

11.02 - міжнародний День безпечного інтернету!
А ми провели онлайн-урок від Cisco Networking Academy Ukraine та провідних університетів при підтримці Кіберполіції. Формат: відеозаписи доповідей, тестування, відповіді на питання слухачів. Теми: «Небезпеки кіберпростору», «Хакери. Або як обманюють халявщиків в інтернеті". Подія відбувалася за підтримки Інститут модернізації змісту освіти МОН.

#Cisco #CiscoAcademy #ЦентрКращогоІнтернету #ДеньБезпечногоІнтернету2020 #SID2020

 

 

 

 

 

 

 

 

12.02.  викладач спецпредметів Тищенко Василь Анатолійович провів відкритий урок, на якому учні групи №19, що навчаються за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" навчилися створювати локальні мережі кабелем вита пара, кодували повідомлення, передавали його створеною мережею та розкодовували.

 

 

 

 

 

 

 

 

12.02 на відкритому уроці викладач спецпредметів Мокрик Ірина Віталіївна вчила учнів групи №2, що навчаються за професією "закрійник" будувати базисну сітку жіночого плечового виробу з вшивним рукавом в програмі САПР «Грація».

 

 

 

 

 

 

 

 

12 лютого, в нашій бібліотеці викладач спецпредметів Мокрик Ірина Віталіївна провела учням лекцію на тему «Кібербулінг та як від нього захиститися». Як виявилось, мало хто з учнів знає про правила поведінки в соціальних мережах; не розуміють, що викладаючи на своїх сторінках особисту інформацію кожного разу наражається на небезпеку – агресор може використати її в цілях залякування. І тут потрібно бути дуже обережними! Було цікаво і пізнавально!

Категорія: Новини | Додав: Olga (13.02.2020)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Investigationes
CHARLES S. ANDREWS
3139 Brownton Road
Long Community, MS 38915+7 495 287-42-34 info@ucoz.com
Mirum
sample map